Kthehu lart

“Mbani frymën ” Demi Rose pozon nudo (Foto)

“Mbani frymën ” Demi Rose pozon nudo (Foto) GazetaExpress

Ajo konsiderohet si një ndër modelet me trupin më seksi në botë.

E vetëdijshme për këtë, Demi Rose ka shfaqur linjat trupore në fotosesionin e fundit teksa pozon tërësisht e zhveshur.

Në fakt, bukuroshja 22-vjeçare këto imazhe i realizoi për Cape Verde ku shihet e shtrirë në plazh dhe me flokë të lagura.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 15:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera