Kthehu lart

Martesa e “Kemalit” në krizë

Martesa e “Kemalit” në krizë GazetaExpress

Seriali “Kara Sevda” është kthyer në një nga serialet më të shikuara në vend.

Madje ky serial po vazhdon ta ketë suksesin e njejtë edhe në botë.
Padyshim personazhi më i spikatur është Burak Oszcvit, i njohur si Kemali duket se ka ca probleme.

Sipas medieve turke ai ka disa probleme me gruan e tij e krejt kjo për një projekt filmik.
Ende nuk është bërë e ditur nëse këto thashetheme janë të vërteta sepse asnjëri nuk ka pranuar të flasë për mediat.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 17:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera