Kthehu lart

Majlinda bën një ndryshim në pamjen e saj, kaq seksi nuk e keni parë

Majlinda bën një ndryshim në pamjen e saj, kaq seksi nuk e keni parë GazetaExpress

Modelja e njohur Majlinda Zeka gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes në mediet rozë.

Bukuroshja e cila deri më tani njihej si një zeshkane seksi, tashmë ka vendosur të bëjë një ndryshim të vogël në pamjen e saj, transmeton Gazeta Express.

Majlinda pjesën e fundit të flokëve i ka bërë me ngjyrë të bardhë. Këtë mund ta vëreni përmes disa imazheve që ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.


Kujtojmë se Majlinda para disa muajve u bë nënë për herë të parë. Por, ajo shumë shpejt ka arritur të kthejë në formë linjat e saj dhe jo më kot ajo vlerësohet si nëna më seksi e estradës./Gazeta Express/    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 16:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera