Kthehu lart

Maestro Lalo-Marinës: Po nuk më ngacmove ti unë...

Maestro Lalo-Marinës: Po nuk më ngacmove ti unë... GazetaExpress

Nuk kanë munguar batutat as në natën e tretë të spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan mes maestros Aleksandër Lalo dhe moderatores Marina Vjollca

Kjo e fundit e pyet përse maestro e kundërshton gjithmonë.

Marina Vjollca: “Maestro nuk e di pse e ke një dëshirë të madhe të më kundërshtosh mua ti gjithmonë”.

Maestro Aleksandër Lalo: “Unë s’kam filluar të të kundërshtoj ty”.
Marina Vjollca: “Ende jo? Unë e lashë, mirë u pafshim”.

Maestro Aleksandër Lalo: “Nuk kam arsye të të kundërshtoj sepse po s’më ngacmove ti nuk di si të të ngacmoj unë”. /tvklan.al


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Nentor 2017 21:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera