Kthehu lart

Lulja ka ditëlindjen, ja si e befasoi Meda me një darkë romantike

Lulja ka ditëlindjen, ja si e befasoi Meda me një darkë romantike GazetaExpress

Lulja dhe Meda sot kanë një natë speciale.

Për ditëlindjen e Lules së tij, Meda ka vendosur që ta nxjerrë për një darkë romantike enkas për ata të dy, përcjell ORAinfo.

Lulja sigurisht që ndihet e bekuar për një martesë të tillë, kështu duke e publikuar një foto nga ky moment intim i lidhjes së tyre.

Lulja duket kaq e bukur e përgatitur për Medën.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Nentor 2017 03:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera