Kthehu lart

Luana shkon të mjeku, i “çmend” ata me këtë dukje seksi

Luana shkon të mjeku, i “çmend” ata me këtë dukje seksi GazetaExpress

Është ndër prezantueset më atraktive të ekranit shqiptar.

Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram ku së fundi ka bërë të ditur që ka arritur shifrën prej 1 milion ndjekësish.

Në fotografinë e fundit që postoi në llogarinë e saj, Luana paraqitet nga një ordinancë stomatologjike.

Edhe pse ishte tek dentisti, moderatorja u shfaq me buzëqeshje në fytyrë, por fokusi ishte tek linjat e saj perfekte. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 20:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera