Kthehu lart

​ Lori Hoxha nuk e fsheh më, ndjen mall për...(Foto)

​  Lori Hoxha  nuk e fsheh më, ndjen mall për...(Foto) GazetaExpress

Trashëgimtaria dhe blogerja Lori Hoxha duket se ka nisur të ndjejë mall për pushimet.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj në plazh dhe duket se ndjen nostalgji për to. “ A mund të kthehemi këtu?”,-shkruan Lori krahas fotos ku shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që në këtë imazh bie mjaft në sy gjoksi i saj./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 19:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera