Kthehu lart

Lori Hoxha kalon mbrëmjen me mashkullin e saj të preferuar!

Lori Hoxha kalon mbrëmjen me mashkullin e saj të preferuar! GazetaExpress

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar një video mjaft të ëmbël në të cilën shfaqet nipi i saj, vogëlushi London Noor.

Në këtë video e shohim Londonin mjaft të rritur ndërkohë që luan me gjërat e tezes së tij. Edhe më parë Lori ka theksuar se dashuria që ka për Londonin e vogël është e pafundme. Mesa duket mbrëmjen e së dielës ka zgjedhur të qëndrojë me më të voglin e familjes./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Nentor 2017 20:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera