Kthehu lart

London Noor 9-muajsh, kështu e uron babi Ledioni! (Foto)

London Noor 9-muajsh, kështu e uron babi Ledioni! (Foto) GazetaExpress

Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me djalin e tij London Noor.

Përmes kësaj foto Ledioni ka kujtuar datën 13-të, pikërisht datë kur vogëlushi ka ardhur në jetë. Sot ai mbush 9-muajsh dhe babai i tij nuk mund të mos e kujtonte këtë çast. 

“Gëzuar 13tën bebush, sa shpejt që po rritesh,”-përfundon urimi i Liços. Gjithashtu në këtë foto nuk ka munguar komenti i nënës së Londonit, trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxhës, e cila ka vënë në dukje se djali është mjaft i vogël në këtë foto./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 18:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera