Kthehu lart

“Lekë për çaste romantike me mua”, emigranti shokohet nga përgjigja e durrsakes!

“Lekë për çaste romantike me mua”, emigranti shokohet  nga përgjigja e durrsakes! GazetaExpress

Vazhdojnë historitë ngacmuese që ndodhin në rrjetet sociale, të rinj e të reja gënjehen nga gjërat materiale që mund të ketë dikush ndërkohë që kjo gjë pasqyron realitetin e shoqërisë shqiptare.

Materialiste dhe aspak shpirtërore, janë shumica e lidhjeve të këtyre kohëve të reja ku dashuria pothuajse është inekzistente.

Në këtë mënyrë është dëshpërues fakti se ka akoma djem të cilët për të sprovuar një vajzë ia blejnë mendjen lehtësisht duke i ofruar një shumë parash.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Janar 2018 17:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera