Kthehu lart

Laureta ndryshon stilin, duket seksi

Laureta ndryshon stilin, duket seksi GazetaExpress

Modelja dhe bukuroshja kosovare Laureta Maqedonci ka treguar linjat e saj seksi

Ajo në fotot e fundit shihet se ka ndryshuar stil dhe ketë e ka bërë në flokët e saj, ku shihet se është tërësisht më ndryshe.

Në disa foto të reja që ajo ka postuar në instagram shihet se flokët e saj nga ngjhyra e bardhë kanë ndryshuar në ngjyrë të kafe.

Stili i ri i saj e bën atë të duket shumë seksi.

Modelja pritet që kohëve të fundit të angazhohet edhe në karrierën e saj si modele. /GazetaExpress/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 21:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera