Kthehu lart

Ky version me çifteli i Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

Ky version me çifteli i Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit GazetaExpress

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, Despacito

Despacito, me çifteli.

Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës hit për sivjet, “Despacito” të Louis Fonsi dhe Daddy Yankee.

Kënga sot është lansuar në youtube dhe është pritur interesant nga fansat e instrumentit të njohur kosovarë/ GazetaExpress/ 

Luis Fonsi - Despacito , Me çifteli- Fatmir Makolli

Video - Redmediaks Luis Fonsi - Despacito Me çifteli- Fatmir Makolli Albanian version Orkestrimi- Ethnomusic Valltarët- Artdesing (Jeton Vorfi) Dop - Agron Berisha Directed by - Burim Krasniqi Sponzor- mtechnologie https://www.instagram.com/redmediaks/ https://www.facebook.com/RedMediaKS/ https://www.facebook.com/burim.krasni... https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/ https://www.facebook.com/RrenjetTona/ RRENJET TONA, BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 21:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera