Kthehu lart

Ky person është zemra e Shkurte Gashit

Ky person është zemra e Shkurte Gashit GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve me zërin më të mrekullueshëm në estradën shqiptare.

Si shumë yje të njohura edhe këngëtarja simpatike është aktive në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet së bashku me personin më të rëndësishëm në jetën e saj.

Bëhet fjalë për babin saj.

Në këtë fotografi shihen të dy veshur elegantë. Natyrisht nuk ka munguar as dashuria që shpreh ajo për prindin e saj.

Një emoji zemër kishte lënë mbishkrim Shkurta.


Kujtojmë se këngëtarja e famshme ditë më parë kishte pranuar publikisht se ajo është në një lidhje./Gazeta Express/    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 10:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera