Kthehu lart

Ky konkurrent i “Dance With Me” rrezikon pjesëmarrjen mbrëmjen e së hënës!

Ky konkurrent i “Dance With Me” rrezikon pjesëmarrjen mbrëmjen e së hënës! GazetaExpress

Aktori i njohur Mehdi Malkaj është aktualisht pjesë e kastit të vipave në spektaklin e njohur “Dance With Me”.

Por duket se provat për spektaklin e së hënës i kanë kushtuar aktorit të skenës.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me paterica, duke lënë kështu të kuptojë se është gjymtuar. 

Nuk dihet nëse ai do ta marrë veten për të qenë pjesë e performancës së mbrëmjes të së hënës./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Nentor 2017 19:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera