Kthehu lart

Kush ka thënë që femrat e shëndosha nuk janë seksi? Shikojeni këtë vajzë!

Kush ka thënë që femrat e shëndosha nuk janë seksi? Shikojeni këtë vajzë! GazetaExpress

Iskra Lawrence, edhe pse e shëndoshë, vazhdon të jetë një ndër modelet më të pëlqyera.

Ajo nuk e ka fare kompleks peshën e saj, këtë e dëshmojnë fotografitë dhe videot e shumta që ajo poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja ka postuar një video në Instagram ku shihet duke vallëzuar me një veshje mjatf provokative.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Nentor 2017 07:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera