Kthehu lart

Kur Rita Ora heq sutjenat në shtrat

Kur Rita Ora heq sutjenat në shtrat GazetaExpress

Rita Ora po vazhdon me provokimet e saja

Këngëtarja e hitit “Your Song” sot ka provokuar me një foto në rrjetin e saj social Instagram duke postuar një fotografi ku nuk ka të veshur sutjena.

E derisa ka postuar atë, Rita është e shtrirë edhe në shtrat duke e shtuar edhe më shumë kërshërinë e fansave të saj për këtë foto.

Këngëtarja të hënën lansojë këngën e saj të dytë me radhë në bashkëpunim me Aviciin, “Lonely Together”, e cila këtë javë pritet që të jetë në vendin e parë në top listat botërore.

Rita ende nuk është në një lidhje të qëndrueshme me ndonjë mashkull, madje është njëra prej këngëtarëve më të pa rehatuara sa i përket jetës së saj sentimentale. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shtator 2017 19:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera