Kthehu lart

Kujt i thotë "Të dua" Olta Gixhari?

Kujt i thotë "Të dua" Olta Gixhari? GazetaExpress

Është një nga aktoret më sensuale të skenës shqiptare.

Megjithatë duket se ky “Shën Valentin” e ka gjetur sërish vetëm bukuroshen Olta Gixhari. 

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm pa tualet, ndërkohë që krahas fotos shkruan: “Të dua”. Nuk dihet nëse aktorja është në një lidhje ose, por deri tani nuk ka bërë asgjë publike./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 15:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera