Kthehu lart

Kjo vogëlushe sot është një bukuroshe e vërtetë!

Kjo vogëlushe sot është një bukuroshe e vërtetë! GazetaExpress

Ajo është një nga personazhet më të dashura shqiptare, e cila prej kohësh jeton në Turqi.

Këtë herë bukuroshja Almeda Abazi ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet e vogël në moshë. Siç duket edhe në këtë foto Almeda ka qenë një fëmijë mjaft i bukur./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 22:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera