Kthehu lart

Kjo politikane shqiptare i dha ngjyra ditës me shi!

Kjo politikane shqiptare i dha ngjyra ditës me shi! GazetaExpress

Ajo është një nga politikanet shqiptare, e cila gjithashtu ka rënë gjithnjë në sy për stilin e saj në veshje.

Edhe këtë herë ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu ka lënë pa fjalë me foton e fundit të publikuar në Instagram. 

Ajo shfaqet e veshur e tëra me të kuqe plot sharm. Gjithashtu shohim se veshja e saj shkon mjaft edhe me ambientin përreth. "Vesë dhe shi bie kudo,”-ka shkruar këngëtarja si diçiturë krahas fotos./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Nentor 2017 21:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera