Kthehu lart

Kjo këngëtare shqiptare "fanse" e Olsit të BB9 (Foto)

Kjo këngëtare shqiptare "fanse" e Olsit të BB9 (Foto) GazetaExpress

Pas daljes nga Big Brother shumë nga banorët arrijnë të bëhen të njohur dhe të pëlqehen nga një pjesë e madhe e njerëzve, padyshim edhe e vipave.

Duket se diçka e tillë ka ndodhur edhe me Olsin e BB9, pasi Instagramin e tij e ndjekin shumë personazhe të njohur mes tyre edhe këngëtarja Zaimina Vasjari. Në shumë nga fotot e publikuara të Olsit shohim se këngëtarja ka reaguar me shenjën e pëlqimit./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 13:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera