Kthehu lart

Kjo është lutja e Dhuratës drejtuar Zotit

Kjo është lutja e Dhuratës drejtuar Zotit GazetaExpress

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi, që në fakt është një thënie e një autori kosovar.

Sipas shkrimit, në foto është një lutje, ku kërkohet nga Zoti që t’i shpëtojë gratë nga duart e meshkujve që nuk i meritojnë ato.

Se a i përshtatet kjo thënie edhe këngëtares, e di vetëm ajo!/Lajmi.net/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 00:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera