Kthehu lart

Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)

Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto) GazetaExpress E diel, 13 Gusht 2017 10:49

Pa ngurrim mund të themi se Kim Kardashian është femra që çdo ditë ‘pushton’ mediet rozë.

Ylli televiziv, famën e arriti më shumë me skandale, ndërsa tani njihet edhe si vajza me trupin më seksi në botë.

Kim së fundi publikoi një imazh bashkë me burrin e saj, Kanye West, me të cilin ndau një puthje romantike.

Si çdo tjetër foto e saj, edhe kjo e fundit mori mbi 2 milionë pëlqime si dhe komente pa mbarim. /Lajmi/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 10:49
    Autori: GazetaExpress
    • Arta Nitaj dhe Bruno së shpejti me… 0

    Të tjera