Kthehu lart

Kida na tregon buzët plot botoks? (Video)

Kida na tregon buzët plot botoks? (Video) GazetaExpress

Ajo sapo është kthyer nga pushimet ku vazhdimisht kishte treguar trupin e saj seksi

Por, më tu kthyer duket se Kida ka investuar pak në buzët e saj.

Ajo ka postuar një video në InstaStory ku shihen vetëm buzët e saj dhe dukshëm janë më të fryra, pra me botoks.

Kida, është duke shijuar sukseset e saj të verës ku ka qenë njëra prej këngëtarëve më të angazhuara në skenë. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 22:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera