Kthehu lart

Këtë se kemi pritur nga Ledri

Këtë se kemi pritur nga Ledri GazetaExpress

Ledri Vula ka ruajtur një befasi për këtë vjeshtë

Reperi pa pritur dhe pa kujtuar ka paralajmëruar një këngë të re të cilën e ka paralajmëruar në Instagram.

Në këtë foto, në prapavijë shihet xhirimet me siguri të videoklipit të këngës dhe një veturë e cila është marrë nga flaka.

Si zakonisht, Ledri ka vendosur që në vjeshtë të kthehet në klip me ngjyrat e tij të preferuara, bardh e zi, pasi që kështu duket edhe posteri i klipit.

Kënga quhet TTZ dhe sipas reperit do të lansohet më 15 tetor të këtij viti dhe është punuar prapë nga studio e preferuar e Ledrit, RedBox. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 20:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera