Kthehu lart

Kështu duket me bikini në plazh Adelina Tahiri (Foto)

Kështu duket me bikini në plazh Adelina Tahiri (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të kënaq fansat me poza të nxehta.

Ndonëse nuk ka shumë kohë prej se ka lansuar projektin më të ri S’je normal.

Së fundmi, Adelina ka postuar një foto në Instagram, ku shihet me bikini ne plazhë  ndërsa në plan të parë ka ekspozimin e gjoksit

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 16:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera