Kthehu lart

Këngëtarja e famshme tregon format (Foto)

Këngëtarja e famshme tregon format (Foto) GazetaExpress

Nicki Minaj ka treguar edhe njëherë format e saj super-seksi në disa fotografi të reja!

Këngëtarja 34-vjeçare shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për t’i publikuar ato, duke përdorur një pasqyre për t’i shfaqur të pasmet e saj bombastike.

Në fund të muajit të kaluar, Nicki dhe Future publikuan këngën e tyre me klip “You Da Baddest”.
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 15:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera