Kthehu lart

Kaq të shtrenjtë e ka buzëkuqin Morena

Kaq të shtrenjtë e ka buzëkuqin Morena GazetaExpress

Morena Taraku ka treguar edhe njëherë sa e shtrenjtë di të jetë

Bukuroshja kosovare ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se përdorë buzëkuq që hiç më pak e më shumë kushton 1000 dollarë.

“Kur buzëkuqi i juaj është 1000 dollarë, s’ke kohë as të qash e dashur”, ka shkruar Morena, e të cilin status e ka përcjell me një fotografi duke e përdor buzëkuqin.

Morena veç buzëkuqit ka edhe makinë të tipit Porsche që në treg arrin shumën deri në 300 mijë euro. /GazetaExpress/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 20:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera