Kthehu lart

Kallashi e sëmurë, shikojeni si vallëzon

Kallashi e sëmurë, shikojeni si vallëzon GazetaExpress

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi (Kallashi) vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo e ka dëshmuar se e ka pasion vallëzimin madje kur është fjala për vallëzim atë nuk e ndalon as sëmundja.

Në një video që e ka siguruar Express, Kallashi shihet duke vallëzuar me infuzion në dorë.

Bukuroshja cila ka paralajmëruar se do ta vazhdojë jetën dhe karrierën në Amerikë ende ndodhet në Kosovë.

Për më shumë shikojeni videon: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 15:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera