Kthehu lart

Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017 (FOTO)

Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017 (FOTO) GazetaExpress

Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara.

Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë  e vitit 2017! Mësoni sekretet e saj të bukurisë  për të qëndruar të rinj vetëm në revistën “People”.

Ylli mahnitës ka thyer rekord për të pestin herë si  gruaja më e bukur në botë dhe pse ajo vështirë ta besojë këtë gjë.  “Ndihem shumë e vlerësuar”, ka thënë ajo për kryeredaktorin e revistës, Jess Cagle.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 13:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera