Kthehu lart

Ju kujtohet “Mariza”? Shikoni si duket ajo sot

Ju kujtohet “Mariza”? Shikoni si duket ajo sot GazetaExpress

Seriali "Rebelët" në periudhën kur është transmetuar ka qenë një ndër serialet më të shikuara

Audienca e serialit “Rebelët” përfshiu moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet ishin të tillë. Këta personazhe kanë mbetur ende në mendje të shikuesve.

Camila Bordonaba apo siç njihet me rolin e saj si  “Mariza” ishte personazhi më i pëlqyer dhe i dashur nga publiku. Por si duket tani Camila në moshën 33 vjeçare shikoni fotografitë më poshtë.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 15:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera