Kthehu lart

Jonida Maliqi zbulon 'kapitenin' që i ka marrë zemrën! (Foto)

Jonida Maliqi zbulon 'kapitenin' që i ka marrë zemrën! (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Jonida Maliqi duket se po i shijon pafund këto pushime.

Në postimet e saj ajo shfaqet rrezëllitëse dhe në formë të mrekulleshme me bikini. Por këtë herë ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushit të saj Dan. Ajo e ka fotografuar të birin me kapelen e kapitenit duke shkruar: “Kapiteni im”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 10:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera