Kthehu lart

Ja sa ka ndryshuar Rosario nga 'Pasionet e Fshehta' (Foto)

Ja sa ka ndryshuar Rosario nga 'Pasionet e Fshehta' (Foto) GazetaExpress

Kuptoni detaje nga jeta e “Rosario Montes” Ju kujtohet këngëtarja simpatike e serialit “Pasionet e Fshehta”, Rosario Montes e cila përveç interpretimit të mrekullueshëm të këngëve, shquhej edhe për bukurinë e saj.

E edhe pse kanë kaluar rreth 13 vite nga xhirmi i serialit ajo nuk ka ndryshuar aspak, ende është ashtu e bukur. Këtë mund ta dëshmojnë edhe imazhet të cilat do t’i shihni në vijim.

Emri i saj i vërtetë është Zharick Leon dhe ka lindur me 17 nëntor të vitit 1974 në Cartagena të Kolumbisë.

E pikërisht roli i saj si Rosario Montes në serilain ”Pasionet e Fshehta” i dha asaj sukses jo vetëm në Amerikën Latine por edhe më gjerë, transmeton RTV21. Ajo këtë rol e fitoi përmes një audicioni në Maiami në mes të shumë aktorëve të talentuar.

Zharic në vitin 2008 është bërë nënë. Ajo me të dashurin e saj Martin Karpan kanë sjellë në në jetë një djalë të cilin e kanë pagëzuar Lucian.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 14:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera