Kthehu lart

Ish-banores së BB i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin Instagramin!

Ish-banores së BB i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin Instagramin! GazetaExpress

"Jam ndarë me Bernardin". Kjo shkruhej në Instagramin e Xhenit, banores së Big Brother Albania, e cila krijoi lidhje brenda shtëpisë me Bernardin.

Por nuk ka kaluar shumë dhe pasi lajmi u përhap masivisht në mediat sociale, Xheni ka bërë një tjetër shkrim në Instastory ku thotë se gjithçka është gënjeshtër, pasi i kanë vjedhur profilin në Instagram. 

Ajo mesa duket e ka rikuperuar tashmë profilin e saj ku ka bërë dhe përgënjeshtrimin. 

Por kush dëshiron ndarjen e tyre?! 

/Gazeta Express


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 19:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera