Kthehu lart

Harrojeni Kim Kardashian, shikoni të pasmet e latines

Harrojeni Kim Kardashian, shikoni të pasmet e latines GazetaExpress

Shumë prej femrave më seksi në botë janë latine.


Rosa Acosta është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 1.5 milion njerëz.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të seksbombës latine.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 08:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera