Kthehu lart

Grimeri i Kylie Jenner kapet "mat" në Prishtinë me këngëtaren e njohur

Grimeri i Kylie Jenner kapet "mat" në Prishtinë me këngëtaren e njohur GazetaExpress

Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë.

Ai sot është kapur "mat" në një kafene, i shoqëruar nga një këngëtare kosovare, shkruan Lajmi.net.

Fjala është për Beatrix Ramosaj e cila po e shëtit Arielin nëpër Prishtinë.

Kujtojmë që Ariel njihet për shoqërinë me familjet Ramosaj dhe Hadërgjonaj, madje është folur edhe për një lidhje me një nga vajzat.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 09:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera