Kthehu lart

Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)

Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 22:34

Moderatorja Rudina Magjistari gjithnjë është vënë në qendër të “sulmeve” për shkak të lapseve të saj gjatë emisionit.

Ajo është shfaqur edhe sot si çdo ditë në transmetimin e programit të pasdites. Por një teleshikues i vëmendshëm ka kapur një detaj që i ka bërë përshtypje tek duart e moderatores së njohur.

Rudina duket se e ka pasur me nxitim sot dhe nuk është kujdesur që manikyri i saj të ishte ashtu siç duhej, duke e lënë një gisht të palyer./Jeta Osh Qef/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 22:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera