Kthehu lart

Gigi e Zayn shkëmbejnë puthje të nxehta

Gigi e Zayn shkëmbejnë puthje të nxehta GazetaExpress

“E dua këtë burrë më shumë se fjalët që mund ti them”

Kështu ka thënë me pak fjalë Gigi Hadid kur ka folur për të dashurin e saj Zayn Malik i cili shënoi ditëlindjen e tij të 25’të.

Gigi dhe Zayn tashmë janë çift dhe Gigi ka vazhduar ta shpreh publikisht dashurinë e saj për ish yllin e One Direction.

Modelja 22 vjeçare duket se është tepër e dashuruar në këngëtarin dhe ka shpërndarë nëpër rrjete sociale.

Sigurisht puthjet e tyre ishin të nxehta! /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera