Kthehu lart

Genta bëhet romantike, ja kujt i dhuron lule (Foto)

Genta bëhet romantike, ja kujt i dhuron lule (Foto) GazetaExpress

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Ajo së fundmi përmes rrjeteve sociale ka prezantuar edhe motrën  e saj, transmeton Gazeta Express.

Genta në profilin e saj në Instastory ka publikuar foto e video teksa shihet në aeroport me motrën e saj.

Por Genta e ka befasuar motrën e saj duke i dhuruar trëndafila./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 14:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera