Kthehu lart

Gena ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Genta Ismajlit (Video)

Gena ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Genta Ismajlit (Video) GazetaExpress

Kjo nuk pritej Genta Ismajli dhe Gena kanë mbajtur një koncert në Gjakovë dhe kanë argëtuar publikun me këngët e tyre. 

Mirëpo një moment që ka lënë pa fjalë gjithë është kur Gena i ka propozuar martesë Gentës. “Genta Ismajli, sot po ta kërkoj dorën për martesë. A je dakord?” i është drejtuar ai Gentës. Ndërsa ajo ka marrë mikrofonin dhe i ka thënë “Po” Genës. Edhe gjithë kjo skenë e cila ishte e improvizuar nga dyshja ka krijuar atmosferë të mirë tek publiku

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 13:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera