Kthehu lart

Fundjava e ëmbël e Jonida Shehut, shikoni si ka ndryshuar moderatorja!

Fundjava e ëmbël e Jonida Shehut, shikoni si ka ndryshuar moderatorja! GazetaExpress

Gazetarja dhe moderatorja Jonida Shehu ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat ka treguar se ka kaluar një ditë mjaft të këndshme së bashku me vogëlushen e saj Kristal.

Në këtë foto e shohim gazetaren mjaft në formë ndërkohë që ka ndryshuar model flokësh. Prej disa kohësh Jonida është larguar nga prezantimi i emisionit “Pasdite në Top Channel” për shkak të mosmarrëveshjeve që ka patur në Top Channel./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Nentor 2017 21:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera