Kthehu lart

Fjolla: Kam nevojë për zhgënjim që të dobësohem deri në gusht

Fjolla: Kam nevojë për zhgënjim që të dobësohem deri në gusht GazetaExpress

Një fotografi shumë interesante e ka hedhur në Instastory.

Në këtë foto të publikuar nga Fjolla Morina, shihet një bisedë e bërë në rrjetin social Whatsaap, shkruan lajmi.net.

 Në këtë bisedë është bërë një propozim i pazakontë.

Një lidhje e dështuar me një fund të papritur është e ‘nevojshme’ për biseduesit pasi që ka nevojë për një zhgënjim që e dobëson në peshë deri në gusht.

E se a është vetëm shaka, apo një ngjarje që i përshtatet edhe Fjollës, e di vetëm ajo.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 02:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera