Kthehu lart

Fillesat e karrierës, ja si dukeshin Orinda dhe Ronela në vitet 2000

Fillesat e karrierës, ja si dukeshin Orinda dhe Ronela në vitet 2000 GazetaExpress

Duken gjithnjë të bukura dhe në formë e në shumicën e rasteve duket sikur koha për to ka ndaluar, por në fakt këngëtare si Orinda Huta dhe Ronela Hajati kanë shumë vite në skenë

Në një përmbledhje me emisione të vjetra të dhëna e Tv Klan shohim sesi dukeshin dy bukuroshet në fillesat e karrierës së tyre. Ronela shpërthyese duke performuar në talent shoë-n “Star Academy”,ndërsa Orinda një bukuroshe e ëmbël, 16-vjeçare me kokën plot gërsheta dhe e veshur në rozë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 11:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera