Kthehu lart

Fejohet Xheni e BB9...? Ish banorja befason me publikimin e fundit

Fejohet Xheni e BB9...? Ish banorja befason me publikimin e fundit GazetaExpress

Pasi u largua nga Instagrami, banorja e Big Brother 9 ka surprizuar me një reagim të fundit. 

Ajo është kthyer në Snap Chat dhe ka treguar sinjale se është fejuar.

Behet fjalë për Xhenin, që ndryshe njihet dhe si partnerja e Benardit. Ata i dhanë fund disa muaj pas spektaklit dhe Xheni ka filluar një jetë të re në Itali. 

“Kur prindërit të pyesin ku e ke të fejuarin dhe ti fillon ta kërkosh (domethënë nuk e di ku është)”.-shkruahet në postimin e saj në Snap. Nuk dihet nëse kjo është thjesht një shprehje për të ngatëruar apo bukuroshja është fejuar. /Gazeta Express/ 

 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 23:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera