Kthehu lart

Fatosi del në mbrëmje me gruan, e gjithë vëmendja te veshja e saj

Fatosi del në mbrëmje me gruan, e gjithë vëmendja te veshja e saj GazetaExpress

Fatos Kryeziu ishte personazhi me i dashur i serialit vendor ‘Kafeneja Jonë’, përmes të cilit arriti një popullaritet të madh në mbarë publikun.

Aktorin edhe pas këtij seriali e pamë në role të tjera, kështu ai nuk iu nda ekranit në periudha të gjata, përcjell ORAinfo.

Përveç se një humorist i mirë, Fatosi është edhe një bashkëshort i mirë që ia plotëson dëshirat e gruas së tij. E të shpeshta janë mbrëmjet ku të dy çlodhën nga puna nëpër restorante

. Një fotografi e publikuar nga vetë aktori, tregon stilin e thjeshtë që ka gruaja e tij. Kaq simpatike është gruaja e Fatosit edhe në thjështësinë e saj.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 21:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera