Kthehu lart

Express Rozë: Jeta dhe karriera e suksesshme e Edona Llalloshit

Express Rozë: Jeta dhe karriera e suksesshme e Edona Llalloshit GazetaExpress

E pranishme në skenën tonë që nga mosha 5 vjeçare, Edona Llalloshi vazhdon prej dekadash të mbajë primatin si një nga artistet më të respektuara nga publiku shqiptar.

Respektin dhe dashurinë e publikut të çdo moshe bukuroshja Edonë e ka arritur falë përkushtimit të saj të madh për të sjell këngë të bukura që ngelen hite të pavdekura ndër vite.

Në një intervistë për Express Rozë, Edona Llalloshi ka shpalosur shumë detaje duke filluar nga karriera, familja e deri te planet e saj dhe përkushtimet jashtë muzikës./GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 17:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera