Kthehu lart

Ermal Mamaqi zhgënjehet keq...nuk do e besoni çfarë publikon! (Foto)

Ermal Mamaqi zhgënjehet keq...nuk do e besoni çfarë publikon! (Foto) GazetaExpress

Nga postimi i fundit në rrjete sociale duket se komediani Ermal Mamaqi është zhgënjyer.

Ai ka publikuar një thënie në të cilën shkruhet: “Nuk humbasim miqtë, thjesht kuptojmë cilët janë në të vërtetë.” Përveç kësaj shprehje ai e ka përforcuar duke shkruar: “Shumë e vërtet”. Cilët nga miqtë  e tij ta ketë zhgënjyer kaq shumë Ermalin?/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 22:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera