Kthehu lart

Eni Vasili bëhet "me zemër" pak para intervistës me Ramën!

Eni Vasili bëhet "me zemër" pak para intervistës me Ramën! GazetaExpress

Kryeministri Edi Rama do të jetë sonte i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News24 përballë moderatores Eni Vasili.

Por para mbërritjes së kreut të qeverisë në ambientet e News24, gazetarja Eni Vasili është “takuar” me qenin pastor gjerman të truprojave të Ramës.

E ndërsa Eni kishte qëllim ta përkëdhelte, siç duket edhe në videon që e prezanton me fjalët: “Ky është Reksi, ky vjen sa herë vjen kryeministri”, diçka nuk ka shkuar siç duhet.

Reksi i famshëm e ka frikësuar duke u hedhur në drejtim të saj./Balkan Web/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 20:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera