Kthehu lart

Enca zbulon se ku mund ta gjeni të dashurin...por kujdes, mos u tundoni!

Enca zbulon se ku mund ta gjeni të dashurin...por kujdes, mos u tundoni! GazetaExpress

Ne nje video te fundit Enca kna ka cuditur te gjitheve,

Bëhet fjalë pikërisht për Snap chatin e saj, që mesa duket ka me mijëra e miliona ndjekës ku ju mund të gjeni emrin apo personin që kërkoni, i cili mundet qe kengetares ti cuar pse jo nje mesazh. 

"Kur dikush më thotë: Të shkrujta në snapchat, pse nuk ma ke parë mesazhin... Ja shikojeni si duket snapchati im", thotë Enca në video.

Ndërsa krahas videos shkruan: "Kujdes: mund te gjeni shokun,te dashurin,babin,mamane ose profesorin tek lista e emrave".

Por kujdes. Para se të lexoni mesazhin mos u tundoni nga pamja e Encës, pasi këngëtarja si përherë nuk ka ngurruar që të ekspozojë asetet e saj me vlerë.

Vetëm me sutjena Enca jep në anglisht mesazhin që ka për ndjekësit e saj.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 13:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera