Kthehu lart

Edona Llalloshi pre e operacioneve plastike? (VIDEO)

Edona Llalloshi pre e operacioneve plastike? (VIDEO) GazetaExpress

E pranishme në skenën tonë që nga mosha 5-vjeçare, Edona Llalloshi vazhdon prej dekadash të mbajë primatin si një nga artistet më të respektuara nga publiku shqiptar.

Respektin dhe dashurinë e publikut të çdo moshe bukuroshja Edonë e ka arritur falë përkushtimit të saj të madh për të sjellë këngë të bukura që ngelen hite të pavdekshme ndër vite.

Në një intervistë për Express Rozë, Edona Llalloshi ka shpalosur shumë detaje duke filluar nga karriera, familja e deri te planet e saj dhe përkushtimet jashtë muzikës.

Ndër të tjera, ajo ka treguar se a ka rënë pre e operacioneve plastike.

Për ta kuptuar se çfarë ka thënë për këtë, klikoni në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë. ExpressRozë: Jeta dhe karriera e suksesshme e Edona Llalloshit

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 11:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera