Kthehu lart

Edona Llalloshi do të "godasë" me këngë të reja në këtë fundvit (VIDEO)

Edona Llalloshi do të "godasë" me këngë të reja në këtë fundvit (VIDEO) GazetaExpress

Këngëtarja Edona Llalloshi shumë shpejt pritet të publikojë disa projekte të reja muzikore.

Këtë e ka bërë të ditur në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë.

Ndër të tjera këngëtarja nuk ka hezituar të flasë edhe rreth jetës së saj private.

Për ta kuptuar se çfarë projekti do të sjellë ajo, klikoni në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë. ExpressRozë: Jeta dhe karriera e suksesshme e Edona Llalloshit

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 11:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera